Kurumsal

 

Global Yönetim, Profesyonel Site Yönetimi ve çeşitli hizmetleri ile kurumsal çözümler üretmek üzere kurulmuş bir şirkettir. Yılların getirmiş olduğu yöneticilik tecrübeleri ve ciddi bir yatırımla kendisini gün geçtikçe geliştirerek daha büyük işler yapmak için güleryüzlü ekibi ile tüm hızıyla ilerlemektedir.

Global Yönetim bünyesinde;
* Site Yönetimi
* Tadilat ve Onarım Hizmetleri
* Güvenlik Hizmetleri
* Peyzaj Hizmetleri
* Havuz Bakımı
* Temizlik Hizmetleri
* İlaçlama Hizmetleri
* Hukuk Danışmanlığı
Ana çalışma sahaları olarak yer almaktadır.

Apartman, site, bina gibi yerlerin yönetimini Global Yönetim ile, profesyonel ellere bırakabilir, huzurlu bir şekilde site ve binanızda yaşamınızı sürdürmeye devam edebilirsiniz.

Genellikle toplu yaşam alanlarında yönetici seçmek de, site ya da apartman yöneticisi olmak da ayrı zorluk taşımaktadır. Ayrıca yeni düzenlemeler ile artık apartman ya da site yöneticileri önemli sorumluluklar taşır hale gelmiştir. Bilinçsiz ya da farkında olmadan bu sorumlulukları alıp, üzücü olaylarla yüzleşmeyi şüphesiz ki, hiç kimse istemez.

Artık Global Yönetim ile bu tür problemler ile uğraşmak zorunda kalmayıp çok rahat edeceksiniz.

MİSYONUMUZ

Apartman yöneticileri, kat malikleri, kiracılar ve diğer apartman sakinlerini bilgilendirmek, sorularını yanıtlamak, ihtiyaç halinde profesyonel yönetim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

VİZYONUMUZ

Tüm yönetici,kat maliği,ve kiracıların ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmette bulunmak. Bu hizmeti kitap,bülten,basın ve internet aracılığıyla sağlayarak sektörün gelişimine katkıda bulunmak.