Tadilat ve Onarım

 

Tadilat ve onarım hizmetleri; belirlediğiniz işlerin yapımı sırasında başında durmadan, kaliteli sonuçlar almanız için vermiş olduğumuz hizmettir.

Özellikle Apartman mekânlarda uyulması gereken kurallar vardır. Mesela; sezon başlamadan yapılması gereken inşaat işlerini, tadilat, bakım ya da onarım işlerinin yapılması gibi. Site kurulu genel dışında farklı bir karar almadıysa, sezon başlama tarihi belirlenmiş ve bu tarih itibariyle etrafı rahatsız edeceği düşünülerek bu tarz işlerin yapılmasına izin verilmemiştir. Sizin tatile geleceğiniz kısıtlı süre içinde tadilat yaptırmanız mümkün olmayacaktır. Ve bu durum emekli olana kadar böyle devam edecektir.

İşte tam olarak burada devreye firma garantimiz ile sunduğumuz tadilat ve onarım hizmeti girmektedir. Siz gelmeden ve sezon başlamadan önce, gerekli gördüğünüz işleri bizimle paylaşıyorsunuz ve biz sizin için aynı endi evimizi yapıyormuş titizliği ile taleplerinizi gerçekleştiriyoruz.

Tadilat ve onarım hizmetleri kapsamında yer alan hizmetlerimiz; sıhhi tesisat işleri, ısıtma, soğutma, havalandırma, klima işleri, elektrik tesisatı, kapı ve pencere sistemleri, banyo ve tuvalet yapılandırma işleri, iç dekorasyon işleri, iç ve dış cephe boya badana işleri, zemin kaplama işleri, yalıtıma konu ses, su, ısı işleri, mutfak dekorasyon işleri, dış cephe uygulamaları, çatı uygulamaları, ahşap, çelik pergole ve ferforje uygulamaları, havuz uygulamaları, bahçe, peyzaj uygulamaları gibi hizmetleri barındırmaktadır.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için bize ulaşmanız ve yapılmasını talep ettiğiniz işi ve süresini belirtmeniz yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz ivedilikle işin planını yapıp size zaman ve fiyatlandırma konusunda dönüş yapacaktır. Yapacağımız tüm işlerde malzeme ve işçilik garantisi vermekte, dışarıdan temin edilen ürünlerin faturalı ek nüshalarını elinizde bulacaksınız. İş ve işçilik garantisini firmamızın diğer tüm işlerde olduğu gibi memnuniyet ilkesi ile verdiğini unutmayınız.